تبلیغات
دنیای جنگ ستارگان - مطالب تیر 1396

امروز:

کتاب مرموز جدای در تریلر آخرین جدای چیست ؟؟؟؟

این مسئله بزرگی میان تمامی طرفداران جنگ ستارگان است که این کتاب چیست و از کجا آمده قطعا در این کتاب از راز های جدای نقل شده که حتی در هیچ قسمتی از جنگ ستارگان (حتی کمیک ها و کتاب ها و انیمیشن ها) و حتی بازی های مربوط به جنگ ستارگان از این راز ها نقل نشده ولی ممکن است در دو قسمت آتی (یعنی آخرین جدای و قسمت نهم) از این راز ها نقل بشود راز های مثل هویت ری یا ریشه نیرو و یا حتی چه کسی جدای ها را بنا کرده حالا میخواهیم شما را با مطلبی کوبنده روی صندلی تان میخ کوب کنیم آپلود عکس این عکسی از کتاب مرموز در تریلر آخرین جدای است و عکس بعدی..........آپلود عکس مطلبی از کتاب Journal of the Whills است شاید برایتان سوال باشد که چرا این کتاب این اسم را دارد. زمانی که جرج لوکاس به ایده کلی جنگ ستارگان فکر میکرد ایده ای داشت که قرار بود در فیلم اولیه پیاده سازی شود، اما هیچگاه این اتفاق رخ نداد. ایده مربوط به یک نژاد برتر به نام Whills بود و در واقع ابتدا قرار بود که نام اولین فیلم جنگ ستارگان Volume 1: Journal of the Whills باشد. نامی که شاید به اندازه جنگ ستارگان جذاب نباشد، اما حال که جهان توسط طرفداران دو آتشه داستان لوکاس تصرف شده، مسلما این نام جذابتر از گذشته است. این کتاب ممکن هویتی هیجان انگیز را از دنیای اولیه جنگ ستارگان را در خود جای بدهد و ما باید تا اکران فیلم آخرین جدای صبور باشیمنوشته شده در : جمعه 9 تیر 1396  توسط : مانی زحمتکش .    نظرات() .

معنی پوستر های جنگ ستارگان (قسمت دوم)

آپلود عکسدر این پوستر معنی این است که سیت ها باز میگردند اما در این پوستر تصویر darth raven وجود دارد بجای تصویر کایلو رن ولی معنی اش این است که این شخصیت میخواهد از کسانی که ضد امپراطوری و سیت و دارت ویدر بودند انتقام بگیره


نوشته شده در : چهارشنبه 7 تیر 1396  توسط : مانی زحمتکش .    نظرات() .

معنی پوستر های جنگ ستارگان (قسمت اول)

آپلود عکسدر این پوستر معنی این را دارد که لوک اسکای واکر برمی گردد و جدای های را دوباره میسازد و امپراطوری را برای همیشه نابود میکند


نوشته شده در : چهارشنبه 7 تیر 1396  توسط : مانی زحمتکش .    نظرات() .

مقاله سیاره ها (سیاره کروسانت)

آپلود عکس

در این سیاره جنگ های زیادی فرا گرفته و خواهد گرفت چون سالن جلسه جدای ها آنجا برگذار میشود 


نوشته شده در : شنبه 3 تیر 1396  توسط : مانی زحمتکش .    نظرات() .

عکسی از کلون ها قسمت اول

آپلود عکسکلون معمولی (سرباز کلون)آپلود عکسکلون (لیژن 501st)


نوشته شده در : شنبه 3 تیر 1396  توسط : مانی زحمتکش .    نظرات() .

آیا ماراجید اسکای واکر در جنگ ستارگان 8 آخرین جدای حظور دارد ؟؟؟

اصلا معلوم نیست ولی شاید ماراجید اسکای واکر در قسمت 8 جنگ ستارگان باز گردد اگر یادتان باشد در قسمت ششم جنگ ستارگان (صحنه سانسور شده) مارا جید اسکای واکر به همراه چند تا فضایی دیگه (خود ماراجید انسانه) دارن واسه جابا سرگرمی ایجاد میکنند. چون لوک اسکای واکر از قسمت 6 به بعد خبری ازش نبود شاید ماراجید سیاره ahch-to را قبل از لوک پیدا کرده و او با ظاهری مسن و فرطوط به دیدار لوک بی آید


نوشته شده در : شنبه 3 تیر 1396  توسط : مانی زحمتکش .    نظرات() .

مقاله کلون قسمت اول (لیژن 501)

لژیون 501st است که تقسیم سربازان کلون تحت فرماندهی ژجیان ژنیک آناکین اسکایولکر و فرمانده پداوان احسوکا تانو است. در ابتدا به نظر می رسد نامعلوم در انتقام سیتی تحت رهبری فرمانده آپو و آنها حمله معبد جدی در Coruscant تحت نظم 66. 501. لژیون نیز به طور گسترده ای در سراسر بازی های ویدئویی بازی جنگ ستارگان جنگ Battlefront و مجموعه تلویزیونی "کلون جنگ" تحت رهبری کاپیتان رکس شرکت تورنت [15] Legends در جنگ ستارگان، پس از تبدیل جمهوری به امپراطوری کهکشانی، جهان را گسترش داد. لژیون 501 به نام ملودرام ودر نامیده می شود و شخصیت شخصی وی می شود. اعضای 501st Legion سلاح های زره ​​پوش را با مارک های آبی پوشانده اند. این واحد به نام گروه 501-Legion Costuming نامگذاری شده است.

در طی جشن سالهای جنگ ستارگان 2016، دیو فیلونی اظهار داشت که در یک داستان برنامه ریزی شده برای جنگ های کلون، احسوکا، که دستور جدی را ترک کرده، به عنوان بخشی از 501 لژیون، از جمله کاپیتان رکس، فرمان داده شده است؛ کسانی که تحت فرمان او رنگ نارنجی کلاه خود را بازنمایی می کنند و با علامت های زرد رنگ Ahsoka تزئین می کنند. او آنها را در محاصره ماندالور هدایت می کند، که همزمان با شروع انتقام سیتی اتفاق می افتد.دوستان این مطلب از ویکی پیدیای انگیلیسی آورده و ترجمه شده 


نوشته شده در : شنبه 3 تیر 1396  توسط : مانی زحمتکش .    نظرات() .

نام بازی جنگ ستارگان ساخته امی هنیگ Project Ragtag است

پروژه مرموز جنگ ستارگان ساخته شده توسط استودیو Visceral Games که کارگردانی آن برعهده امی هنیگ، که پیش از این نویسنده ارشد سری آنچارتد بود، مدتی می‌شود که در دست توسعه است و با وجود اینکه همچنان خبر تولید آن به گوش می‌رسد، اطلاعات پیرامون بازی بسیار محدود است. الکترونیک آرتز برای این بازی جنگ ستارگان در سکوت خبری  شدید بوده و اطلاعاتی از داستان، محیط و هر چیزی دیگری که موجب خوشحالی طرفداران شود، در حاله‌ای از ابهام قرار دارد و تنها سال گذشته موفق به مشاهده تیزر کوتاهی از بازی شدیم.

و اما در جدیدترین اخبار بازی، اطلاعاتی پیرامون این پروژه لو رفته است. طبق گزارش منتشر شده توسط Making Star Wars، نام این پروژه Project Ragtag بوده و ماجرای آن بین دو فیلم A New Hope و فیلم The Empire Strikes Back روایت می‌شود.

شخصیت اصلی بازی که ایفای نقش آن برعهده تاد استاشویک، یکی از نویسندگان بازی است، لقب Dodger را یدک کشیده است. وی بومی سیاره Alderaan بوده و این لقب را پس از آن‌که از استخدام اجباری در سرویس امپراطوری فرار کرده، دریافت کرده است. به همین علت وی در اختفا به سر می‌برد و در جهان زیرزمینی جنایتکاران فعالیت می‌کند. پس از نابودی سیاره اقامتش، Dodger در فهرست بازماندگان محدودی قرار گرفته که توسط امپراطوری تحت تعقیب هستند.

در داستان بازی، Dodger برای Jabba the Hutt کار می‌کند تا بتواند پول کافی جمع آوری کرده و با رشوه به ماموران امپراطوری نام خود را از فهرست افراد تحت تعقیب حذف کند. گفته شده نابودی ستاره مرگ کاتالیزور داستان بوده که موجب تغییر جهان زیرزمینی جنایتکاران شده و آن‌ها را از یکسری جنایتکار معمولی تبدیل به قهرمان می‌کند.

مکانیک اصلی گیم‌پلی بازی، شلاقی است که Dodger می‌تواند با آن به انجام کارهای مختلفی بپردازد. برای مثال می‌توان با یک دست و با استفاده از شلاق دشمنان را گیر انداخته و سپس با دست دیگر که مجهز به سلاح blaster است، به نابودی آن‌ها پرداخت. گفته شده در بازی سلاح‌های مختلفی وجود دارد که برخی از آن‌ها بعدا به عنوان بسته الحاقی عرضه می‌شوند.

الکترونیک آرتز قبلا گفته بود که حال و هوای بازی کمی مشابه با آنچارتد خواهد بود، بنابراین می‌توانیم منتظر قهرمانی سرکش و دغل مثل نیتن دریک باشیم. حداقل توضیحات لو رفته، شرایط نقش آفرینی شخصیتی با خصوصیات نیتن را فراهم کرده است.

Project Ragtag قرار است سال آینده عرضه شود.


نوشته شده در : شنبه 3 تیر 1396  توسط : مانی زحمتکش .    نظرات() .

ران هاوارد رسما به عنوان کارگردان جدید فیلم Han Solo معرفی شد

روز گذشته کمپانی لوکاس فیلم با انتشاری خبری شوکه کننده اعلام کرد که با کریستوفر میلر و فیل لرد که کارگردانی فیلم Han Solo را بر عهده داشته‌اند، قطع همکاری کرده است. پس از آن فهرستی از گزینه‌های مدنظر این کمپانی برای جانشینی این دو کارگردان منتشر شد که در آن نام‌‌های برجسته‌ای چون ران هاوارد، جو جانستون و لارنس کاسدان دیده می‌شدند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، لوکاس فیلم جانشین کریستوفر میلر و فیل لرد را رسما انتخاب و معرفی کرده است. طبق خبری که وب‌سایت هالیوود ریپورتر منتشر کرده، لوکاس فیلم رسما تایید و اعلام کرده که ران هاوارد ادامه کارگردانی فیلم Han Solo را بر عهده گرفته است. کاتلین کندی، رئیس لوکاس فیلم، در بیانیه منتشر شده  گفت:

ما در لوکاس فیلم اعتقاد داریم که بالاترین و مهم‌ترین هدف از هر فیلم، لذت بردن از آن است. ما وظیفه داریم که روح حقیقی مجموعه جنگ ستارگان (Star Wars) را که ۴۰ سال پیش جرج لوکاس آن را خلق کرد، در یک مسیر رو به جلو و صحیح حرکت بدهیم. با توجه به این موضوع، ما بسیار هیجان زده هستیم تا اعلام کنیم که ران هاوارد ادامه کارگردانی فیلم بدون عنوان Han Solo را بر عهده گرفته است. ما یک فیلمنامه شگفت انگیز به‌همراه بازیگران و اعضای تیم تولید فوق العاده داریم که همه متعهد هستیم تا یک فیلم عالی را تولید و منتشر کنیم. فیلمبرداری این فیلم از ۱۰ جولای امسال (۱۹ تیر) از سر گرفته خواهد شد.

Han Solo Movie New Cast Image Released

هاوارد که بیشتر برای کارگردان فیلم‌هایی چون ذهن زیبا (A Beautiful Mind)، رمز داوینچی (The Da Vinci Code) و شتاب (Rush) شناخته شده است، قرار است فیلمبرداری فیلم Han Solo را تکمیل کند. پیش از این گفته شده بود که فیلمبرداری این فیلم چند هفته تعطیل خواهد شد تا کارگردان جدید روند فیلمبرداری این فیلم طی ماه‌های گذشته را بررسی کند و در کنار فیلمبرداری صحنه‌های جدید که روند فیلمبرداری و تولید فیلم را به پایان خواهد رساند، برخی از صحنه‌ها نیز احتمالا دوباره فیلمبرداری خواهند شد. با این وجود هنوز هیچ صحبتی در مورد تغییر در تاریخ اکران فیلم Han Solo گفته نشده است.

با این حال، گفته می‌شود لارنس کاسدان که به همراه پسرش کار نوشتن فیلمنامه فیلم Han Solo را بر عهده داشته است، از تغییراتی که لرد و میلر در فیلمنامه این فیلم داده‌اند و او اصلا از آن خبر نداشته، ابراز نارضایتی کرده است و طبق گفته منابع آگاه هاوارد تصمیم دارد با استفاده از کمک کاسدان که از او به عنوان یک دستیار مجرب و با سابقه نام برده می‌شود، این صحنه‌ها را دوباره طراحی و بازسازی کند و پس از آن این بخش‌ها و صحنه‌های فیلم را دوباره فیلمبرداری کند. در زمان حضور لرد و میلر، فیلمبرداری فیلم Han Solo قرار بود در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۷ به پایان برسد، اما اگر هاوارد بخواهد بخش‌های متعددی از فیلم را دوباره فیلمبرداری کند، زمان فیلمبرداری این فیلم احتمالا بیشتر طول خواهد کشید.

فیلم Han Solo در حال حاضر قرار است در تاریخ ۲۵ می ۲۰۱۸ (۴ خرداد ۱۳۹۷) اکران شود. آلدن ارنرایک، دونالد گلاور،امیلیا کلارک، وودی هارلسون، مایکل کی ویلیامز، جوناس سوآتامو، ایان کنی، تندی نیوتون و فیبی والر-بریج از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Han Solo حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.


نوشته شده در : شنبه 3 تیر 1396  توسط : مانی زحمتکش .    نظرات() .