تبلیغات
دنیای جنگ ستارگان - مطالب مهر 1395

امروز:

رهبر اسنوک همان دارث پلیگوس است

رهبر اسنوک حضور نسبتاً کوتاهی در نیرو برمی‌خیزد داشت و تمامی صحنه‌هایی که از او و شخصیت مرموزش مشاهده کردیم به ما گفتند که رونمایی از شخصیت‌ او یکی از بزرگ‌ترین توییست‌های داستانی استاروارز خواهد بود. یکی از محبوب‌ترین فرضیه‌های طرفداران این است که رهبر اسنوک همان دارث پلیگوس است. او را به یاد نمی‌آورید؟ پالپاتین در Revenge Of The Sith «انتقام سیث» در مورد یکی از تاریک‌ترین اربابان سیث صحبت می‌کند که به قدری قدرتمند بوده که توانایی ایجاد زندگی (و موجودات زنده) را داشته است! پالپاتین در فریب دادن آناکین و ترغیب او برای پیوستن به ضلع تاریک نیرو می‌گوید که پلیگوس می‌تواند مرگ را فریب دهد و هرکسی را می‌خواهد (از جمله خودش؟!) از مرگ نجات دهد.

در مرحله اول در نظر بگیرید که دارث پلیگوس شخصیت بسیار مهمی به نظر می‌رسد و نباید به همین راحتی از کنار او گذشت؛ مسلماً این چیزیست که سران استاروارز و نویسندگان داستان هم آن را در نظر خواهند گرفت. در فیلم The Phantom Menace «تهدید شبح» گفته می‌شود که وجودیت آناکین به یک اتفاق قدرتمند وابسته به نیرو است. ما هرگز نفهمیدیم که پدر آناکین کیست. او در آینده به دارث ویدر تبدیل شد و بااینکه به سیث‌ها پیوست، آن‌ها را به کلی نابود کرد. آیا امکان آن وجود دارد که دارث پلیگوس آناکین را برای نقشه بزرگ خود خلق کرده باشد؟ هنوز نمی‌توانیم این فرضیه را تایید کنیم اما با توجه به چیزهایی که می‌دانیم، اگر این فرضیه را در داستان شش‌گانه قرار دهیم متوجه می‌بینیم که تاحدودی منطقی به نظر می‌رسد. البته اول باید اهداف رهبر اسنوک را در قسمت هشتم و نهم دید و بعد در مورد منطق این فرضیه صحبت کرد!

تریلر Rogue One را در نظر بگیرید. در یکی از صحنه‌های آن می‌بینیم که شخصی که از پشت شبیه پالپاتین است در برابر یکی از محفظه‌های باکتا زانو می‌زند. اگر این شخص واقعاً پالپاتین باشد، چرا باید در برابر شخصی زانو بزند؟! اسنوک در قسمت هفتم بسیار پیر به نظر می‌رسید و حال می‌توانیم در نظر بگیریم که شاید او استاد فریب‌کاری واقعی و پشت تمامی اتفاقات مجموعه استاروارز بوده باشد. در واقع اسنوک پالپاتین را به جلو انداخت تا کارهایش را انجام دهد و خود برای امنیت در عقب ماند. حال که پالپاتین از بین رفته است، اسنوک مستقیماً برای عملی کردن برنامه‌هایش وارد کار خواهد شد.

احتمال به وقوع پیوستن این فرضیه بسیار بالاست. اگر رهبر اسنوک واقعا دارث پلیگوس باشد، به خیلی از رشته‌های داستانی تمامی مجموعه استاروارز چنگ می‌زند و به همه شاخه‌های این دنیای وسیع مربوط خواهد شد.


نوشته شده در : یکشنبه 4 مهر 1395  توسط : مانی زحمتکش .    نظرات() .

شمشیر کایلو رن

های lightsaber crossguard Kylo رن طراحی باستانی است که به یاد می آورد سلاح هزار سال پیش در طول معضل بزرگ Malachor دیده می شود. تیغه crossguard یا quillons، از تمرکز فعال کریستال که جریان پلاسما lightsaber است به سه کانال تقسیم شده است، با quillons ظاهر می شود پس از تیغه اصلی آتش پدیدار شود. تیغه crossguard اجازه می دهد صابر رن به کار با خیال راحت - سلاح خود را در اطراف یک کریستال KYBER خطرناکی ناقص، خواهد بود که اگر برای منافذ پلاسما جانبی است که ایجاد quillons نمی غیرمنتظره ساخته شده است.


نوشته شده در : یکشنبه 4 مهر 1395  توسط : مانی زحمتکش .    نظرات() .

سیاره کامینو

پاکسازی از آرشیو در غیر این صورت کامل جدی است همه شواهد از جهان مرموز از از Kamino. جهان تنهایی فراتر از لبه بیرونی و فقط در جنوب ریشی ماز، چند می تواند پیش بینی کند که از Kamino را تبدیل به یک نقش کلیدی برای یک تغییر عظیم در قدرت سیاسی در آخرین روزهای جمهوری. از Kamino یک سیاره از اقیانوس بی پایان و طوفان است. ویژگی های چند علامت سطح آن، صرفه جویی برای شهرستانها-چوب پا راه رفتن سوار عظیم در آن اقامت ساکنین طبیعی این سیاره است، Kaminoans. از Tipoca شهر، قوانین نخست وزیر این سیاره است. لاما سو نزدیک تحت نظارت عملیات صادرات ارزشمند ترین از Kamino است: ازدیاد می گردد


نوشته شده در : یکشنبه 4 مهر 1395  توسط : مانی زحمتکش .    نظرات() .

کلون ها

در زمان معرفی خود، سربازان کلون جمهوری به نمایندگی از آینده جنگ کهکشانی. به مراتب برتر از نبرد آندرویدی، سربازان کلون ستون فقرات نظامی جدید این جمهوری که جنگ علیه نیروهای کنفدراسیون از سیستم های مستقل برپا تشکیل شده است. جنگ های کلون: پس نمادین آنها از زمان بود، درگیری کهکشان گسترده که برای اولین بار خود را دیدم نام خود را از صفوف خود را گرفت.


نوشته شده در : یکشنبه 4 مهر 1395  توسط : مانی زحمتکش .    نظرات() .